середа, 4 грудня 2013 р.

з грудня Міжнародний день інвалідів


Виставка робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями "Талант не має обмежень", організована соціальним педагогом школи Захарко Г.М.

У 1992 році в кінці Десятиліття інвалідів Організації Об'єднаних Націй (1983-1992) Генеральна
Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів (International Day of Persons with Disabilities).
Зазначене десятиліття було періодом підвищення інформованості і вживання заходів з метою поліпшення становища інвалідів і забезпечення для них рівних можливостей.
Пізніше Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени ООН проводити заходи на відзначення Дня, маючи на увазі подальшу інтеграцію в життя суспільства осіб з інвалідністю.
Проведення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів спрямовано на залучення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав і благополуччя, на залучення уваги суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.
Цілі, заради яких цей день був проголошений, - повне і рівне дотримання прав людини і участь інвалідів в житті суспільства. Ці цілі були поставлені у Всесвітній програмі дій відносно інвалідів, прийнятої Генеральною Асамблеєю в 1982 році. 
Неоминула ця дата нашу школу і бібліотеку. Привернула увагу читачів виставка створена в бібліотеці "Вчися творити добро". Зацікавила учнів і вчителів школи виставка робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями "Талант не має обмежень", організована сроціальним педагогом школи Захарко Г.М.Немає коментарів: